Popularne

Artykuł

Moda

Stylowe okulary w dobrej cenie

Stylowe okulary w dobrej cenie

Okulary korekcyjne to akcesoria niezbędne dla większości dorosłych osób. Jeśli należysz do grupy osób zmagających się z wadą wzroku, to możesz wykorzystać tę okazję, by sprawić sobie naprawdę piękną parę oprawek. Stylowe okulary wcale nie muszą być kosztowne! Czy wiesz jak wybrać oprawki, by służyły Ci jak najdłużej? Sprawdź w naszym artykule!

Okulary korekcyjne – które wybierzesz?

Ważną informacją dla osób, które na co dzień potrzebują korekcji wady wzroku, jest możliwość uzyskania wsparcia w tej sprawie od pracodawcy. Jeśli pracujesz w oparciu o umowę o pracę, a Twoje obowiązki wymagają pracy przed ekranem dłużej niż cztery godziny dziennie – Twoja firma pokryje część kosztów związanych z kupnem odpowiednich okularów. Z bezpłatnego poradnika “Dofinansowanie do okularów” dowiesz się w jaki sposób to załatwić: https://www.wokularach.pl/blog/dofinansowanie-do-okularow

Przy wyborze oprawek należy zwrócić uwagę przede wszystkim na właściwy rozmiar. Okulary muszą być stabilne, wygodne i zapewniać dobre pole widzenia. Nie mogą być zbyt małe, by nie powodować ucisków. Krawędzie oprawek nie mogą zasłaniać widoczności. Na rozmiar oprawek składają się:

  • szerokość soczewki
  • wysokość soczewki
  • szerokość mostka
  • długość zauszników
  • szerokość oprawki

Okulary do komputera – czy warto?

Klienci sklepów optycznych często dopytują czy okulary do komputera są jakimś innym rodzajem korekcji. W pewnym sensie tak. Rzecz polega na tym, że urządzenia ekranowe, które towarzyszą naszej codzienności, narażają nas na działanie światła niebieskiego. Jeśli nasza praca wiąże się z koncentracją wzroku na monitorze komputera, stanowi to wysokie ryzyko negatywnych skutków dla naszego zdrowia.

Okulary do komputera to takie, których soczewki okularowe są wyposażone w powłokę BLUE. Ma ona za zadanie neutralizować światło niebieskie. Dzięki temu nasze oczy nie męczą się nadmiernie, a nasz rytm dobowy nie będzie zaburzony.

Warto zaznaczyć że okularami do komputera mogą się stać nie tylko okulary korekcyjne. Osoby, które nie mają żadnej wady, ale chciałyby chronić wzrok przed skutkami pracy przed ekranem, mogą wykorzystać do tego tzw. zerówki. Soczewki okularowe pozbawione mocy optycznej mogą również można wyposażyć w powłokę BLUE. To doskonała okazja, by oprócz ochrony oczu, zyskać stylowy dodatek.

Markowe oprawki na każdą okazję

Gdy okulary stają się naszym codziennym akcesorium, powinniśmy zadbać o ich jakość. Oprawki markowe to inwestycja w wygodę i trwałość. Ważne jest to, jak się będziemy prezentować w wybranych okularach.  

Naszą uwagę przyciągnęła szczególna kolekcja – okulary Versace https://www.wokularach.pl/okulary-korekcyjne-versace, które łączą najnowsze trendy w modzie i funkcjonalność. Oprawki te znajdziemy we wszystkich popularnych fasonach:

  • okulary prostokątne
  • okulary kocie
  • aviatory
  • okulary okrągłe

Wiele propozycji jest ponadczasowych. Najwyższej jakości materiały użyte do produkcji oprawek odzwierciedlają się w szlachetnym połysku i głębokim kolorze. Dla osób, które szukają okularów z nutką artystyczną, polecamy uwadze niebanalne modele o transparentnych oprawkach. Kunsztowne detale bez wątpienia wyróżniają tę linię okularów.

Uniwersalne oprawki, które sprawdzają się w różnych okolicznościach, to utrzymane w klasycznej kolorystyce różnych odcieni brązu, czerni i szarości. Egzemplarze, które zawierają elementy złote, są gwarancją szyku dla każdej stylizacji.

Gdzie kupić okulary korekcyjne?

Okulary korekcyjne, także te markowe, możemy zamówić u internetowych optyków w bardzo atrakcyjnych cenach. To duża wygoda i ułatwienie, ponieważ mamy do wyboru o wiele szerszy asortyment, niż w sklepach stacjonarnych. Bez problemu zrealizujemy w takich miejscach formalności związane ze wspomnianym dofinansowaniem do okularów.

W dobrych sklepach optycznych udostępniona jest nowoczesna funkcja wirtualnej przymierzalni, która zdecydowanie ułatwia wybór nowych oprawek. Sprawdź także inne najnowsze kolekcje Prada, Dior, Jimmy Choo, Max Mara i wiele innych.

Poprzedni

Stylowe okulary w dobrej cenie

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *