Popularne

Artykuł

Rozrywka

Wyciskacze łez, czyli najlepsze filmy romantyczne dla par

Wyciskacze łez, czyli najlepsze filmy romantyczne dla par

Jesienne, zimowe czy letnie wieczory to najlepszy czas na filmowe wyciskacze łez. Filmy romantyczne to nie tylko świetne opcje dla kobiet, również wielu mężczyzn chętnie sięga po takie produkcje, w towarzystwie swoich partnerek. Sprawdź, jakie tytuły warto obejrzeć ze swoją drugą połówką.

Filmy romantyczne dla par – wzruszające chwile uniesień

Chcesz odprężyć się ze swoją drugą połówką? Nie ma nic lepszego od wieczornego seansu filmów romantycznych. Przygotujcie wygodne ubrania, koc, przekąski i chusteczki – w razie wzruszenia. Sprawdź, jakie filmy romantyczne warto obejrzeć.

1. „Szkoła uczuć” (2002)

Niekwestionowany klasyk wśród romantycznych wyciskaczy łez. „Szkoła uczuć” to film opowiadający o losach sympatycznej Jamie pochodzącej z dobrego domu. Na jej drodze staje szkolny przystojniak – Landon. Kiedy ich drogi się krzyżują, zaczynają dostrzegać inne strony życia, odkrywać je na nowo. Ich miłość jednak nie mogła trwać wiecznie. Co spowodowało ich rozstanie? Dowiedz się, co spotka Jamie.

2. „Gwiazd naszych wina” (2014)

Hazel zmaga się z rakiem tarczycy, natomiast Gus ma amputowaną nogę. Choć ta dwójka nie liczyła na miłość przez wzgląd na swoje „niedoskonałości”, ich życie potoczyło się jednak inaczej. Ta dwójka poznaje się na grupie wsparcia, a uczucie między nimi rozkwita.

3. „Zanim się pojawiłeś” (2016)

Lou Clark to wyjątkowa dziewczyna, której charakter jest barwny i niezwykle interesujący. Kiedy 20-latka podejmuje decyzję o pozostaniu opiekunką niepełnosprawnego Willa, jej życie diametralnie się zmienia – zyskuje przede wszystkim miłość i genialnego przyjaciela. Jednak, jak to w życiu bywa, nie wszystko może iść zawsze po naszej myśli. Przekonaj się, jak potoczyły się losy tej dwójki.

4. „Uwierz w ducha” (1990)

„Uwierz w ducha” to film o miłości, której nie zatrzyma nawet śmierć. Kiedy Sam zostaje niespodziewanie zastrzelony na ulicy, wraca w pozaziemskiej postaci, aby ostrzec swoją ukochaną przed zagrożeniem. Czy człowiek i duch mogą wciąż pałać do siebie ognistym uczuciem? Przekonaj się o tym!

5. „Titanic” (1997)

W tym zestawieniu nie mogło oczywiście zabraknąć klasyki, czyli „Titanica”. Mezalians – młodzieńcza miłość osób z dwóch całkowicie przeciwstawnych klas społecznych, a do tego jedna z największych tragedii na morzu w historii świata. Morze łez gwarantowane!

Telewizja przez Internet – źródło wyciskaczy łez

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć filmy romantyczne? Postaw na telewizję przez InternetINEA przygotowała fantastyczną ofertę dla miłośników kina. Telewizja internetowa z dekoderem zapewnia dostęp do wielu kanałów, które są pogrupowane w paczki tematyczne. Oglądaj i płać za to, co tak naprawdę lubisz. Co więcej, telewizja przez Internet od INEA udostępnia również rozbudowaną bibliotekę VOD, w której możesz wypożyczyć interesujące filmy romantyczne i nie tylko. Telewizja internetowa z dekoderem to ponadto najwyższa jakość obrazu i dźwięku, a to wszystko na Twoich warunkach!

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *