Popularne

Artykuł

Dom i ogród

Jaka zagęszczarka gruntu do 150 kilogramów?

Jaka zagęszczarka gruntu do 150 kilogramów?

Jedną z najważniejszych rzeczy, które trzeba określić przy zakupie urządzenia do zagęszczania gruntu, jest jego waga. W ofercie Norwit.pl można znaleźć praktycznie wszystkie modele, zaczynając od zagęszczarek o wadze 100 kilogramów, przez 500, a na 800 kg kończąc. Większa waga przekłada się jednak na wyższą cenę, dlatego najlepiej dobrać dane techniczne sprzętu do przewidzianych prac.

Na szczęście wystarczy odwiedzić sklep online Norwit.pl i wybrać jedną z dostępnych kategorii (na przykład zagęszczarka gruntu 100 kg), aby ograniczyć liczbę prezentowanych modeli wyłącznie do takich, które spełniają oczekiwania klienta. Do najczęściej wybieranych urządzeń zaliczają się między innymi zagęszczarka Altrad Belle oraz zagęszczarka Wacker Neuson. Poniżej prezentujemy kilka wskazówek, które na pewno pomogą w zakupie zagęszczarki.

	Zagęszczarka jednokierunkowa Weber

Idealna zagęszczarka gruntu 100 kg

Przeglądając produkty, które sklep internetowy Norwit.pl sprzedaje w atrakcyjnych cenach, można znaleźć wiele ciekawych modeli zagęszczarek:

  • zagęszczarka Husqvarna Construction LX 95 – chłodzona powietrzem, zasilana benzyną bezołowiową 95 i z ręcznym rozruchem,
  • zagęszczarka Enar,
  • zagęszczarka Bomag BPR 25/50 – moc 3,6 kW, zasilana benzyną,
  • zagęszczarka Norton Clipper CFP 14W-D – silnik Diesela Hatz 1B20, moc: 3,7kW,
  • zagęszczarka Weber.

Zagęszczarka rewersyjna Altrad Belle

Przy każdej z nich można znaleźć informację o tym, ile sztuk jest w danym momencie dostępnych w magazynie sprzedawcy, co pozwala uniknąć długich terminów realizacji zamówień.

Zagęszczarka Wacker Neuson

Koła transportowe do zagęszczarek gruntu

W celu ułatwienia transportu, zagęszczarki są wyposażane w specjalne koła. Pozwalają one łatwo przetransportować walec z jednego miejsca w inne.

Zagęszczarka jednokierunkowa Bomag

Gdzie znaleźć dane techniczne zagęszczarek?

Przy każdej zagęszczarce zagęszczarka można znaleźć dane techniczne, które obejmują między innymi moc silnika, rozmiar płyty, poziom hałasu i inne kluczowe informacje. Jeżeli pomimo tego masz wątpliwości, czy konkretna zagęszczarka jednokierunkowa sprawdzi się w praktyce, skontaktuj się z e-sklep Norwit.pl. Zespół specjalistów zadba o to, aby dobrać odpowiedni ubijak (skoczek) w najlepszej cenie.

Zagęszczarka jednokierunkowa Husqvarna

Bogata oferta sklepu z zagęszczarkami gruntu

Oprócz wielu urządzeń z takich kategorii jak zagęszczarka jednokierunkowa i zagęszczarka rewersyjna popularny sklep Norwit.pl sprzedaje również betoniarki, osuszacze, transportery, malowarki, agregaty i wiele innych produktów.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *