Popularne

Artykuł

Zakupy

Szybka i skuteczna naprawa iPad air

Szybka i skuteczna naprawa iPad air

Ipady to lubiane i często wybierane urządzenia firmy Apple. Mają wszechstronne zastosowanie, pozwalają na przeglądanie internetu, oglądanie filmów, robienie zdjęć, tworzenie grafiki i muzyki itp. Niestety, urządzenia, mimo że najczęściej są niezawodne, mogą ulegać awariom i uszkodzeniem. W takiej sytuacji warto oddać tablet do serwisu, który szybko przywróci sprzęt do prawidłowego stanu.

Ipady – co najczęściej się psuje?

Ipady są najpopularniejszymi tabletami na rynku. To urządzenia wysokiej jakości, odporne i trwałe, ale zdarza się, że ulegają uszkodzeniom. Najczęściej w tabletach psują się takie elementy jak:

 • Wyświetlacz dotykowy – w zależności od usterki, wyświetlacz przestaje działać lub reaguje na dotyk z dużym opóźnieniem;
 • Dźwięk – z głośników wydobywa się dźwięk słabej jakości;
 • Antena – to duży problem, powodujący problem z zasięgiem;
 • Bateria – ma krotką żywotność, która utrudnia swobodne korzystanie z urządzenia.

Bardzo często dochodzi do zalania wodą urządzenia, uszkodzenia przycisku home, zbicia szybki czy uszkodzenia złącza. W przypadku usterki czy uszkodzenia warto skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu, który szybko zdiagnozuje problem i dokona koniecznych napraw.

Profesjonalny serwis Ipadów – na co zwracać uwagę?

Na rynku działa wiele serwisów, zajmujących się naprawą Ipadów. Warto znaleźć taki, który cieszy się pozytywnymi opiniami, a jego pracownicy szybko rozprawiają się z różnymi problemami występującymi w telefonach i tabletach. Plusem są terminowe naprawy, a w przypadku nieopłacalności, skup uszkodzonych IPhonów. Klienci powinni mieć zagwarantowaną solidność naprawy, szybko diagnozę i ustalenie rozsądnej ceny. Wiele osób nie wie, ile kosztuje naprawa ipada, dlatego boi się oddać urządzenie do naprawy. Warto zwrócić uwagę, jak wyposażony jest serwis. Ważne, aby do naprawy używane były wysokiej jakości komponenty i części zamienne, które pozwolą przywrócić urządzenie do prawidłowego stanu. Doświadczenie serwisanci powinni używać profesjonalnego sprzętu, który pozwala na szybkie zdiagnozowanie problemu. Ważna jest dokładność, rzetelność i doświadczenie, a także wysoka jakość świadczonych usług. Klienci serwisu RepairLab mogą liczyć na konkurencyjne ceny oraz szeroki zakres prac.

Najczęściej wykonywane są takie naprawy jak:

 • wymiana szybki ipad,
 • naprawa stłuczonego ekranu,
 • rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem,
 • wymiana baterii,
 • naprawa elektroniki,
 • wymiana wyświetlacza LCD
 • wymiana gniazda ładowania,
 • naprawa anteny wifi, bluetooth, GSM, GPS.

Bardzo często wykonana jest  wymiana szybki iPad air 4. W zależności od potrzeb klienci mogą wybrać oryginalne szybki lub tańsze zamienniki. Serwis oferuje wymianę zbitej szybki we wszystkich modelach iPad Air 1 gen, 2 gen, 3 gen, 4 gen, ipad mini, ipad pro itp.

Kompleksowy serwis ipadów – jak zamówić naprawę?

Aby oddać ipada do naprawy, nie trzeba szukać stacjonarnego punktu. Urządzenia można wysłać kurierem do serwisu, w którym zostanie sprawdzone. Wystarczy wejść na stronę serwisu, nacisnąć przycisk  “zleć naprawę”, wybrać numer modelu urządzenia, rok produkcji, podać dane kontaktowe, ewentualnie rodzaj usterki. Zostanie wygenerowane zlecenie na darmowego kuriera, a kiedy paczka dotrze, serwisanci określą koszty naprawy. Jeżeli zostaną zaakceptowane przez klienta, ipad zostanie naprawiony i w ten sam sposób odesłany. Serwis gwarantuje szybki czas usługi, naprawa iPad air trwa ok. 5 dni.

Wszystkie urządzenia, również ipady mogą się psuć. To jednak nie powód do zmartwień. Serwis ipad szybko i skutecznie rozwiąże wszystkie problemy.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *