Popularne

Artykuł

Motoryzacja

Pięć najlepszych akcesoriów do Twojego samochodu

Pięć najlepszych akcesoriów do Twojego samochodu

Niezależnie od tego, czy podróżujesz po mieście, czy po kraju, nie ma nic lepszego niż gadżet czy dwa gadżety, które sprawią, że podróż stanie się bardziej relaksująca i bezpieczna. Od trzymania dzieci w ręku do prowadzenia samochodu bez rąk, kilka z tych gadżetów samochodowych zwiększa bezpieczeństwo, spokój i radość z jazdy.

Gadżety bezpieczeństwa

Zacznijmy od elementów bezpieczeństwa pojazdów, kierowców i pasażerów. W końcu, jeśli samochód lub rzeczy zostały skradzione, nie ma relaksu i przyjemności.
1: Alarm zapobiegający uśpieniu: Te małe gadżety wyglądają jak małe słuchawki z zaczepem Bluetooth. Nic nie jest lepsze niż sen, kiedy jesteś zmęczony, ale spanie za kierownicą poruszającego się pojazdu nie jest bezpieczne. Jeśli głowa przechyli się o więcej niż 45 stopni do przodu, alarm rozbrzmiewa bezpośrednio przy uchu, budząc Cię ponownie. W zależności od wybranego modelu, są one dostępne od około 60 zł.
2: Mini rejestrator wideo z samochodowym uchwytem montażowym: Spójrzmy prawdzie w oczy. Rośnie liczba oszustw związanych z ubezpieczeniem pojazdów. Chroń siebie i nagrywaj wszystko, co dzieje się w zasięgu przez cały dzień bez obaw. Elastyczna podstawa została zaprojektowana tak, aby łatwo można ją było zamontować na desce rozdzielczej lub osłonie przeciwsłonecznej. Mini rejestrator przechowuje dane w postaci plików AVI, dzięki czemu przeglądanie ich na komputerze jest bardzo łatwe i wyraźne. Nigdy już nie szukaj świadków w sytuacji „powiedział – powiedziała”. Wideo mówi milion słów!
3: Urządzenie śledzące samochód GPS: Ten mini-gadżet jest jednym z najlepszych obecnie urządzeń chroniących i zapobiegających kradzieży pojazdu. Jest mały, ukryty i cichy. Złodzieje samochodów nie wiedzą, że je posiadasz lub kiedy jest aktywowane. Możesz śledzić współrzędne, prędkość i odległość. Możesz nawet wyłączyć silnik i odciąć zasilani bezpośrednio z uprawnionego telefonu komórkowego. Otrzymujesz wiadomości SMS dotyczące żądanych informacji i tak długo, jak wysyłasz komendy z tego telefonu możesz pomóc organom ścigania w znalezieniu pojazdu, w każdym miejscu.

Gadżety rozrywkowe


Kto nie słucha muzyki ani audiobooków w czasie jazdy? Posiadanie przyzwoitego nagłośnienia, które odtwarza wszystkie tryby, które lubisz jest świetne, ale jak często jesteś zmęczony? Ile razy musiałeś odwrócić zbyt wiele uwagi od drogi, aby znaleźć swoje ulubione stacje? Tylko kilka z tych fajnych gadżetów rozrywki może sprawić, że Ty i Twoja rodzina będziecie się bawić przez wiele godzin z małym lub żadnym kłopotem.
4: Adapter Bluetooth na kierownicy samochodowej plus bezprzewodowy zestaw słuchawkowy: Ten naprawdę fajny panel sterowania Bluetooth podłączany bezpośrednio do górnej części kierownicy, pozwala na zmianę stacji radiowych, przełączanie z AM na FM na odtwarzacz MP3 i odtwarzacz MP3 na telefon komórkowy z Bluetooth – wszystko to za naciśnięciem przycisku, który bezpośrednio odpowiada miejscu, w którym i tak szukasz. Po prostu podłącz, zaprogramuj i jedź całkowicie bez użycia rąk!
5: Tablet komputerowy: Samochodowe odtwarzacze DVD znajdowały się kiedyś na tej fajnej liście faworytów, ale wraz z postępem i przenośnością tabletów komputerowych, urządzenia obsługujące wyłącznie DVD zostały przeniesione do innych obszarów. Ponieważ kierowca nie powinien oglądać płyty DVD podczas jazdy, ale może w pełni wykorzystać dostępność filmów bez prowadzenia pojazdu, zarówno on, jak i jego pasażerowie mogą cieszyć się oglądaniem filmów bezpośrednio z tabletu, po prostu przesyłając je do biblioteki wideo. Jeśli kilka osób chce oglądać ten sam film, użyj tego samego tabletu lub wyciągnij ten odtwarzacz DVD. Jednak jest prawdopodobieństwo, że monitor tabletu jest większy.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *