Popularne

Artykuł

Styl życia

Czy afirmacja pomoże znaleźć miłość?

Czy afirmacja pomoże znaleźć miłość?

Stosowanie afirmacji nie tylko poprawia samopoczucie. Regularne powtarzanie pozytywnych myśli na swój temat mogą przyczynić się do zmiany sposobu myślenia o samym sobie, a co ciekawe również sprzyjać znalezieniu wybranka serca. Na czym polega magia afirmacji w tym zakresie? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w treści niniejszego poradnika.

Przyciąganie miłości afirmacją – czy to rzeczywiście działa?

Wiele osób zastanawia się, czy przyciągnięcie miłości za pomocą afirmacji jest możliwe. Bardzo często bywa, że dana osoba nieświadomie blokuje się na przyjemne doświadczenia, w tym również na te romantyczne. Samo pragnienie znalezienia miłości często bywa niewystarczające. Wewnętrzny spokój i harmonia są tym, co przyciąga podobną energię.

Miłosne zaklęcia mogą więc mieć większą moc, niż się wydaje. Regularne ich stosowanie przyczynia się do stopniowej zmiany myślenia na temat samego siebie. Wpuszczając miłość do swojego serca, łatwiej jest w późniejszym czasie wysyłać podobne komunikaty do innych ludzi. Właśnie dzięki temu można przyciągnąć miłość za pomocą afirmacji.

Jak działa prawo przyciągania miłości?

To, co dana osoba myśli o sobie jest tym, w jaki sposób myśli o innych ludziach. Jeśli pierwszym skojarzeniem względem samego siebie jest troska, miłość i ciepło, druga strona wyczuje to w swojej podświadomości. Każda myśl związana z pragnieniem powoduje, że w przestrzeni pojawia się energia. Jeśli jest ona pozytywna, istnieje większe prawdopodobieństwo, że trafi do człowieka w intencji, na jakiej nam zależy.

Wiara we własne możliwości i siłę oraz chęć miłości sprawia, że znalezienie kochającego partnera staje się jeszcze bardziej realne. O tym, jak przyciągnąć miłość  można dowiedzieć się w ramach 4-tygodniowego kursu online – https://szkolanumerologii.pl/warsztaty-pracy-z-podswiadomoscia-cz-2-kurs-przyciagania-milosci/. Dobrym rozwiązaniem będzie również spotkanie ze specjalistą, zajmującym się odblokowywaniem i oczyszczaniem pól energetycznych.

Jak pokochać samego siebie?

Podstawą do pokochania siebie jest poświęcenie sobie wystarczającej uwagi. Afirmacje połączone z zabiegami oczyszczającymi pola czakralne będą idealnym pomysłem na początek. Regularne dbanie o własną głowę sprzyja miłości do samego siebie. Dlatego nie warto zapominać o medytacji, która nie tylko sprzyja relaksowi, ale przy okazji też może być połączona z miłosnymi afirmacjami. Ich regularne powtarzanie sprawia, że miłość do samego siebie rośnie. Kiedy kocha się siebie, łatwiej będzie znaleźć osobę, która równie mocno pokocha nas samych.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *