Popularne

Artykuł

Podróże

Łatwe sposoby, aby zapamiętać swoją epicką podróż do Londynu

Łatwe sposoby, aby zapamiętać swoją epicką podróż do Londynu

Być może nie musisz nosić przy sobie dużego, profesjonalnego aparatu fotograficznego wysokiej jakości podczas podróży do Londynu, aby wykonać wysokiej jakości zdjęcia, ale będziesz potrzebował innych narzędzi do uchwycenia swoich wspomnień. Smartfony oferują teraz użytkownikom wbudowane aparaty fotograficzne o niesamowitej jakości obrazu, a w pochmurne dni można robić niesamowite zdjęcia tak łatwo, jak to możliwe w słoneczną pogodę. Jedyny problem pojawia się, gdy chcesz pokazać swoje przygody.

Drukowanie zdjęć działa dobrze, jeśli masz zamiar pokazać je osobiście znajomym. Z drugiej strony, można zrobić kolaż fotograficzny, który podkreśla chwile z każdego dnia wakacji w Londynie. Wyślij kolaże za pośrednictwem poczty elektronicznej, umieść je na swojej osobistej stronie internetowej lub oprawę i powiesić na ścianie, tak abyś mógł wspomnieć o wszystkich chwilach zabawy, które miałeś podczas podróży po Londynie.

Wybór najlepszych zdjęć do kolażu

Nie każde zdjęcie, które wybierzesz do kolażu musi przedstawiać Ciebie jako osobę. W rzeczywistości, zdjęcia, które wybierzesz powinny przypominać o przygodach, w których brałeś udział. Możesz dołączyć zdjęcia hotelu, w którym przebywałeś lub zdjęcia Twojego ulubionego sklepu z prezentami, który codziennie odwiedzałeś. Zdjęcia mieszkańców, wszelkie zdjęcia, które zrobiłeś podczas lotu, a nawet zdjęcia, które zrobiłeś podczas pobytu w klubach, pomogą Ci zapamiętać wszystkie najlepsze chwile z Twojej podróży.

Edycja, wycinanie i łączenie zdjęć

Niektóre kolaże składają się z dosłownie setek maleńkich obrazów połączonych w całość. Kolaże te są zazwyczaj kolażami barwnymi i skomplikowanymi, co powoduje, że widzowie chcą się zbliżyć i naprawdę je zbadać. Istnieją również kolaże uderzeniowe, które mają większe skalowane obrazy lub obrazy w różnych rozmiarach. Możesz umieścić swoje ulubione zdjęcie w centrum i użyć nieco mniejszych zdjęć, aby opowiedzieć historię wakacji. Ze zdjęć, które wykonałeś, będziesz chciał je edytować i zmniejszać, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Rozważ wycięcie pierwszego planu, tak aby można było skupić się na akcji na każdym zdjęciu, aby powstał kolaż fotograficzny, który będzie się rzucał w oczy.

Korzystanie z filtrów i efektów specjalnych


Czym byłby fotokolaż bez granic, wzorów, filtrów i efektów specjalnych? Aby spersonalizować zdjęcia z wakacji, należy upewnić się, że istnieje temat, który łączy je wszystkie razem. Być może zechcesz dołączyć kilka pocztówek, które zawierają słynne londyńskie punkty orientacyjne, a nawet wykorzystać tekst, aby pokazać, gdzie odbyła się Twoja podróż. Istnieją również filtry, które nakładają kolory i obrazy na kolaż, tak aby wyglądał świetnie.

Wykonanie kolażu fotograficznego da Ci sposób, aby Twoje wspomnienia były trwałe, a także będzie to zabawne zadanie do wykonania. Gdy będziesz gotowy do powrotu do pracy i rozpakowania walizek, możesz zrobić sobie przerwę i rozpocząć montaż kolażu. Zrób jeden lub dwa, a nawet kilkanaście kolaży fotograficznych, tak aby każda część podróży mogła być ponownie odwiedzona w czasie wolnym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *