Popularne

Artykuł

Zakupy

Samsung Galaxy Tab A8. Piękny, lekki, wydajny i rozrywkowy

Samsung Galaxy Tab A8. Piękny, lekki, wydajny i rozrywkowy

Wyobraź sobie tablet, który nigdy Cię nie zawiedzie, zawsze zapewni Twoją ulubioną rozrywkę, pozwoli śledzić najnowsze informacje, pomoże w pracy, nauce i dopilnuje, byś nigdy o niczym nie zapomniał. Brzmi niesamowicie? Poznaj tablety z serii Samsung Galaxy Tab A

Imponująca wydajność w pracy dzięki Samsung Galaxy Tab A

Często miałeś w głowie myśli typu: „Przecież się nie rozdwoję!” Ty nie musisz, bo Samsung Galaxy Tab A8 zrobi to bez najmniejszych problemów, a wszystko to dzięki nieograniczonym możliwością, jakie stwarza oferowana przez Samsung Galaxy Tab A8 obsługa wielu okien. Przykładowo w modelu Galaxy Tab A8 możesz podzielić ekran na pół i jednocześnie robić dwie zupełnie różne rzeczy np. sprawdzać przepis na przepyszny obiad dla całej rodziny oraz uczestniczyć w zdalnej wideokonferencji. Możesz w prosty sposób, za pomocą gestu „przeciągnij i upuść”, wygodnie dostosować wielkość okna do swoich potrzeb, jak również przesyłać treści pomiędzy aplikacjami. Teraz możesz pracować, zajmować się domem i najbliższymi w tym samym czasie.

Eleganckie, stylowe i bardzo modne tablety z serii Samsung Galaxy Tab A

Tablety z serii Galaxy Tab A8 dostępne są w trzech kolorach do wyboru – szarym, srebrnym i w odcieniu różowego złota[1]. Każda z wersji zachwyci zarówno Ciebie, jak i innych w najbliższej okolicy. Minimalizm i smukła, elegancka forma zawsze są na czasie. Korzystając z Samsung Galaxy Tab A8 możesz być pewnym, że świetnie zaprezentujesz się zarówno podczas spotkania ze znajomymi, by oglądać zdjęcia z wakacji, jak również na biznesowym spotkaniu podczas prezentacji nowego projektu. To urządzenie o ponadczasowej stylistyce, w wytrzymałym i świetnie wykonanym metalowym korpusie i ultrasmukłym profilu grubości jedynie 6,9 mm.

Rozrywka na najwyższym poziomie dla Ciebie i całej Twojej rodziny!

Tablety z serii Samsung Galaxy Tab A wyposażono w najwyższej jakości ekran. Przykładowo model Galaxy Tab A8 wyposażono w wyświetlacz o przekątnej 10,5 cala i symetrycznych ramkach o grubości zaledwie 10,2 mm, co pozwoli niemal zanurzyć się w prezentowanych na ekranie treściach. Ale obraz to nie wszystko. Oprócz walorów wizualnych, tablet zapewni również niezapomniane przeżycia akustyczne. Wspomniany model uzbrojono aż w cztery wysokiej jakości głośniki z przestrzennym dźwiękiem Dolby Atmos. Bez znaczenia, czy oglądasz kolejny odcinek ulubionego serialu science-fiction, grasz w ulubioną grę akcji i chcesz być w jej centrum, czy też odtwarzasz nagranie z koncertu swojego idola – Galaxy Tab A8 zapewni Ci niesamowite wrażenia.

 Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

_________

[1] Dostępność kolorów może się różnić w zależności od kraju lub operatora.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *